logo

O systému

Začněte s námi evidovat reklamace již dnes

ZDARMA si vyzkoušejte plně funkční verzi na první měsíc i s SMS kreditem Registrace

 

Ukázky z aplikace

 
Informační panel

Informační panel

Detail reklamace

Detail reklamace

Evidence reklamací

Evidence reklamací

Nová reklamace

Nová reklamace

Rozšíření systému

Rozšíření systému

Více ukázek »

Nemusíte se přizpůsobovat systému – on se přizpůsobí vám

Nemusíte používat mnoho složitých funkcí, které i tak nevyužijete. Základní verze systému je jako podklad, který můžete rozšířit o další doplňky, které budou pro vás užitečné. Dají se jednoduše povolit nebo zakázat po přihlášení do systému.

Šetříme vaší firmě čas a peníze

Vytváříme všechny reklamační dokumenty (Potvrzení o přijetí reklamace, potvrzení o vyřízení reklamace, průvodní dopis reklamace, výzva k vyzvednutí reklamace, servisní list reklamace, evidence reklamací), které budete potřebovat pro úspěšné vyřízení reklamace Vám systém generuje během reklamačního procesu. Odtud je jednoduše vyexportujete ve formátu PDF a vytisknete nebo můžete poslat ihned e-mailem zákazníkovi.

Ukázky dokumentů:
potvrzení o přijetí potvrzení o vyřízení průvodní list výzva k vyzvednutí servisní list

Online evidence reklamačního procesu

Přistupujte k zadaným reklamacím odkudkoliv! Online prostředí zajistí, že budete vytvářet, upravovat a sledovat reklamace z vašeho počítače, notebooku či z mobilu. Vyhnete se problémům so synchronizací nebo ztrátou dat či zdlouhavému vypisování papírových formulářů.

Zákony studujeme za vás

Pro správu reklamací potřebujete mít neustále přehled o aktuálních zákonech. Náš systém sleduje a implementuje všechny změny v souvisejících zákonech , a tak se nemusíte obávat, že s vyřízením reklamace budou zákazníci nespokojeni.

Práva spotřebitele na prvním místě

Systém reklamací dbá v první řadě na práva a ochranu spotřebitele. Profesionální a rychlé vyřízení reklamací ze strany vaší firmy vám přinese spokojené klienty, kteří se k vám budou stále rádi vracet.

Komplexní vyřízení reklamací

Komplexní systém umožní spravovat a archivovat veškeré reklamace vašich klientů. Provede vás všemi částmi reklamačního procesu. Můžete v něm přehledně sledovat, kdy u vás klient reklamované zboží koupil, kdy a kolikrát ho reklamoval, jaká byla porucha a mnoho dalšího.

Staňte se králem záruční doby

Systém obsahuje různé tipy a upozornění , které vás budou informovat o důležitých blížících se termínech. Díky nim budete neustále v obraze a získané informace můžete využít v komunikaci s vašimi klienty.

Profesionální komunikace

V rámci systému můžete přímo komunikovat se svými spotřebiteli prostřednictvím automatických e-mailů a SMS notifikací Více informací v Pomoc a podpora.

Informovaný klient = spokojený klient!

Jakékoliv nápady na zlepšení, připomínky nebo stížnosti nám můžete poslat na e-mail info@abcreklamace.cz nebo přes kontaktní formulář.

 

Víte, že ...

reklamační formulář na svůj web si sestavíte podle svých představ?

Položky se dají vytvářet velmi jednoduše a díky této flexibilitě může váš formulář obsahovat vše, co od něj očekáváte.

 

Pomohli jsme zaevidovat a vyřídit již 474563 reklamací.

Začněte s námi evidovat reklamace již dnes. Vyzkoušejte náš systém ZDARMA.
Registrace